Menü Bezárás

Regisztrált mérlegképes könyvelő

kategória: Pénzügy Számvitel
foglalkoztatási jelleg: Home Office Teljes munkaidő
munkavégzési helyszín: Budapest IX. kerület

Budapesti székhelyű vállalkozás részére keresünk regisztrált mérlegképes könyvelőt. Partnercégünk jellemzően – de nem kizárólagosan – ingatlanhasznosítással és nagykereskedelemmel foglalkozik. A Pénzügy-Számviteli Osztály jelenleg 4 főből áll, a munkavégzés a vállalkozás székhelyén, Budapest IX. kerületében történik.

Feladatok:

  • A vállalkozások teljeskörű könyvelési feladatainak ellátása, vevő és szállító számlák, bank, pénztár és vegyes tételek, kompenzálások könyvelése,
  • Tárgyi eszközök, vevő és szállító analitikák folyamatos egyeztetése,
  • Éves beszámolók, bevallások összeállításában való aktív részvétel
  • Társosztályokkal történő együttműködés, szakmai állásfoglalások készítése,
  • Külső könyvelő partnerekkel történő kapcsolattartás és együttműködés.

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés és mérlegképes könyvelői regisztráció,
  • Teljeskörű könyvelésben szerzett minimum 2 éves gyakorlat,
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek,
  • Nagyfokú precizitás és szakmai önállóság,
  • Jó kommunikációs képesség, kooperatív szemlélet,
  • MS Office eszközök magabiztos ismerete (Excel, Word),
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • RLB hálózatos program ismerete,
  • Adriana banki feldolgozó rendszer ismerete,
  • Bérszámfejtői tapasztalat,
  • Felszámolói számvitelben, adózásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Google Drive rendszerének ismerete, különösen táblázatkezelés.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Kellemes munkakörnyezet, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető iroda, zárt parkoló,
  • Próbaidő után heti 3 nap Home Office,
  • Fiatalos, lendületes és támogató csapat,
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás (munkarend: hétfőtől csütörtökig 7:30-16:30 között, míg pénteken 7:30-14:00 között),
  • Rendszeres céges rendezvények.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát bruttó fizetési igény megjelölésével a hr@lhcontrol.hu e-mail címre.

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx