Menü Bezárás

Ügyvédjelölt

foglalkoztatási jelleg: Home Office Teljes munkaidő
munkavégzési helyszín: Budapest IX. kerület

Budapesti székhelyű, kereskedelemmel és ingatlanbefektetéssel foglalkozó gazdasági társaság mellett működő

ügyvédi iroda keres

ÜGYVÉDJELÖLTET

A pozíció betöltésének feltétele a jogi diploma megléte. Az elvégzendő feladatok ellátása jellemzően a polgári jog területén garantál szakmai fejlődést.

Feladatok:

  • Okiratok szerkesztése (iratminták, szerződések, beadványok, kérelmek),
  • Peres képviselet ellátása,
  • Cégképviselet, cégeljárások, egyéb cégügyek intézése,
  • Jogi véleményezés, javaslattétel a döntéshozók részére, jogi álláspont kialakítása,
  • Kapcsolattartás a NAV-al, közjegyzőkkel és más hatóságokkal,
  • Jogszabály-kutatás, joggyakorlat kutatása, értelmezése.

Elvárások:

  • Megbízhatóság, precizitás,
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat,
  • Önálló munkavégzésre való képesség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Csapatban való gondolkodás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Érdemi jogi munkavégzés,
  • Igényes munkakörnyezet,
  • Fiatalos csapat,
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok,
  • Céges laptop és telefon,
  • Home Office lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Ügyvédjelölt
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1097 Táblás utca 36-38.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és bruttó fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét.

Jelentkezzen az állásra

Megengedett formátumok: .pdf, .doc, .docx