Menü Bezárás

Számlázási ügyintéző

foglalkoztatási jelleg: Home Office Részmunkaidő (6 óra)
munkavégzési helyszín: Budapest IX. kerület

Ingatlanhasznosítással foglalkozó partnerünk keresi Szálláshely-üzemeltetési Osztályára új, számlázási ügyintéző kollégáját. Az organikus szervezeti fejlődés eredményeként, valamint a meglévő szálláshelyek hatékonyabb működtetése érdekében szeretnék létrehozni ezt az új pozíciót a cégen belül. A pozíció betöltése során Airbnb lakások, apartman ház, és munkásszállók működésével kapcsolatos pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátásában számítunk Önre.

Feladatok:

  • Számlák helyes és időbeli kiállítása és ellenőrzése (szállásfoglaló szoftver által);
  • Alvállalkozók számláinak nyomon követése;
  • SZÉP kártyás kifizetések kezelése;
  • Beérkezett banki utalások számlákhoz rendezése;
  • Kimutatások, riportok készítése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a Pénzügyi Osztály munkatársaival;
  • Együttműködés az osztályon és a társosztályokon dolgozó kollégákkal;
  • Egyéb ad-hoc adminisztrációs jellegű feladatok.

Elvárások:

  • Üzleti vagy szállodai környezetben szerzett adminisztrációs tapasztalat;
  • MS Office felhasználószintű ismerete;
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés;
  • Analitikus gondolkozásmód;
  • Magabiztos személyiség;
  • Rugalmas hozzáállás;
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett 6 órás munkaviszony;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Versenyképes fizetés;
  • Munkaeszközök biztosítása (céges laptop, telefon);
  • Munkavégzés irodai környezetben;
  • Három hónapos próbaidő lejárta után Home Office lehetőség;
  • Céges rendezvényeken, csapatépítőkön való részvétel.

Előny:

  • Sabee App ismerete;
  • Szálláshely számlázási tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerültében

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a hr@lhcontrol.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is.

Jelentkezzen az állásra!

Fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx