Menü Bezárás

Recepciós/létesítményfelelős

foglalkoztatási jelleg: Teljes munkaidő
munkavégzési helyszín: Budaörs

Munkatársat keresünk hamarosan megnyitó, budaörsi, 18 szobás közösségi szálláshelyre bentlakással:

RECEPCIÓS/LÉTESÍTMÉNY FELELŐS

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, szobakártya kiadása
  • A vendégek fizettetésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Esetleges panaszok kezelése és a megnyugtató megoldás megtalálása a maximális pozitív vendégélmény elérése érdekében
  • Szobák takarítása

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontú, megoldás-orientált hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Büntetlen előélet, (30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány)
  • Kedves, mosolygós személyiség
  • Segítőkész, udvarias magatartás

Előnyt jelent:

  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Telekommunikációs eszközök felhasználói szintű ismerete (internet, e-mail, okostelefon)

Amit kínálunk:

  • Biztosított lakhatási lehetőség
  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony
  • Családias környezet, támogató csapat
  • Változatos, komplex feladatkör

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

A pozíciót betöltő személytől a 2012. évi I. törvény a Munka Törvénykönyvéről 189. § alapján munkavállalói biztosítékot kérünk, amely mértéke a munkavállaló egy havi alapbérének az összege. A biztosíték jegybanki alapkamattal növelt összegét munkakörváltozás vagy pedig a munkaviszony megszűnése után természetesen visszafizetjük a munkavállalónak. Ezt kérjük, szíveskedjen figyelembe venni a pozícióra történő jelentkezéskor.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves jelentkezését a hr@lhcontrol.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon egy rövid bemutatkozó levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban figyelembe venni.

Jelentkezzen az állásra!

Fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx