Menü Bezárás

Pénzügyi-Számviteli vezető

kategória: Pénzügy Számvitel
foglalkoztatási jelleg: Home Office Teljes munkaidő
munkavégzési helyszín: Budapest IX. kerület

Kereskedelemmel és ingatlanhasznosítással foglalkozó vállalkozások részére keresünk Számviteli vezetőt. Székhelyük Budapest IX. kerületében található. A számviteli feladatok ellátása mellett számítunk az új munkatársra a kollégák mentorálásában, és az osztály képviseletében.

Feladatok:

  • A vállalkozások teljeskörű könyvelési feladatainak ellátása,
  • Éves beszámolók összeállítása,
  • Bevallások benyújtása az adóhivatal felé,
  • Könyvelő asszisztensek munkájának ellenőrzése, számukra szakmai asszisztencia nyújtása, mentorálás,
  • Társosztályokkal történő együttműködés, szakmai állásfoglalások készítése,
  • Javaslattételek és döntéselőkészítés,
  • Külső könyvelő partnerekkel történő kapcsolattartás és együttműködés,
  • Hatóságok előtti képviselet.

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat,
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés és mérlegképes könyvelői regisztráció,
  • Naprakész számviteli és adózási ismeretek,
  • Bérszámfejtői tapasztalat
  • Nagyfokú precizitás és szakmai önállóság,
  • Proaktivitás és asszertív mentalitás,
  • Jó kommunikációs képesség, kooperatív szemlélet,
  • Csapatjátékosság,
  • Nyitottság új területek megtanulására,
  • Multitasking képesség,
  • MS Office eszközök magabiztos ismerete (Excel, Word),
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • RLB hálózatos program ismerete,
  • Adriana banki feldolgozó rendszer ismerete,
  • Könyvvizsgálói képesítés,
  • Adótanácsadói ismeret,
  • Felszámolói számvitelben, adózásban szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony,
  • Kellemes munkakörnyezet,
  • Zárt parkoló, és kerékpár tároló
  • Home Office lehetőség (betanulás után), hibrid munkarend,
  • Fiatalos, lendületes és támogató csapat,
  • Évi több alkalmas csapatépítő rendezvények,
  • Szakmai továbbképzések.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a hr@lhcontrol.hu e-mail címre.

Jelentkezzen az állásra!

Fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx