Menü Bezárás

Karbantartó

foglalkoztatási jelleg: Teljes munkaidő
munkavégzési helyszín: Budaörs

Ingatlanüzemeltetéssel foglalkozó vállalkozás keresi budaörsi telephelyére új munkatársát teljes munkaidőre, az alábbi pozíció betöltésére:

Épület karbantartó, kivitelező, ezermester

Feladatok:

  • Tervszerű megelőző karbantartás keretében végzett napi, heti szintű feladatok, ellenőrzések (épületgépészeti berendezések, csapok, lefolyók, bojlerek, kazánok, radiátorok, burkolatok, alap asztalos és vasipari) munkák elvégzése,
  • Meglévő épületek fejlesztési, kisebb átalakítási (festő, kőműves, burkolási, lakatos, asztalos) munkáinak elvégzése vagy segítése,
  • Zöldfelület rendezési feladatok (fűnyírás, metszések, ültetések, egyéb kerti- és terepmunkák),
  • Meglévő szerszám és géppark szakszerű kezelése, karbantartása, raktározása, havi leltározása,
  • Anyagmozgatás.

Elvárásaink:

  • Minimum 1-3 éves építőipari vagy szakipari tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Szakirányú végzettség (víz-, gázvezeték szerelő, festő, kőműves, hidegburkoló, lakatos, asztalos), vagy benne igazolhatóan eltöltött gyakorlati idő,
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés, megfelelő kommunikáció,
  • Büntetlen előélet,
  • Józan életvitel.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony,
  • Fix bérezés,
  • Fizetett szabadság,
  • Változatos feladatok.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését a 0670/940-7619-es telefonszámon, vagy egy rövid bemutatkozó levéllel és önéletrajzzal a hr@lhcontrol.hu e-mail címre.

Jelentkezzen az állásra!

Fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx