Menü Bezárás

Junior projektfelelős

kategória: Építőipar
foglalkoztatási jelleg: Teljes munkaidő
munkavégzési helyszín: Budapest

Ingatlanfejlesztési és üzemeltetési tevékenységet folytató partnerünk munkatársat keres a következő pozícióra:

JUNIOR PROJEKTFELELŐS

Feladatok:

  • Részvétel funkcióváltásra váró, jelenleg közepes vagy annál rosszabb állapotú ingatlanok fejlesztési projektjeinek teljes körű megtervezésében és koordinálásában ötlettől az átadásig,
  • A beruházási, karbantartási projektek műszaki tartalmának előkészítése,
  • Alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése, a szerződéskötés figyelemmel kísérése,
  • Részvétel a projektek terv szerinti megvalósulásának elérésében a műszaki tartalomra, a költségvetésekre, a határidőkre és a megrendelői igényekre tekintettel egyaránt,
  • Együttműködés az Üzemeltetési Osztállyal az állagmegóvó és karbantartási programok teljes körű megtervezésében és koordinálásában,
  • Kapcsolattartás az építési beruházásban érintett hatóságokkal, közműszolgáltatókkal és társosztályainkkal,
  • Engedélyeztetési eljárások lebonyolítása,
  • Munkáltatói érdekek képviselete a tervezés és beruházás megvalósítása során,
  • Projektkoordináció, részvétel a munkafolyamatok komplett áttekintésében,
  • Részvétel a helyszíni bejárásokon, tervtárgyalásokon.

Elvárásaink:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (építész- vagy építőmérnök),
  • Ingatlan beruházás folyamatának legalább részleges ismerete,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés,
  • Tervezői programok ismerete (pl.: CAD-ek) felhasználói készség szinten,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkaviszony,
  • Fix bérezés,
  • Fizetett szabadság,
  • Változatos feladatok.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a hr@lhcontrol.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza bruttó fizetési igényét is.

Jelentkezzen az állásra!

Fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx