Menü Bezárás

Beugrós házmester

foglalkoztatási jelleg: Munkaidő megegyezés szerint
munkavégzési helyszín: Budaörs Kamaraerdő
Munkatársat keresünk budaörsi, 18 szobás közösségi szálláshelyre bentlakással vagy több műszakban helyettesítési feladatok ellátására.
Feladatok:
  • Vendégek fogadása, szobakártya kiadása;
  • A vendégek fizettetésével kapcsolatos feladatok elvégzése;
  • Esetleges panaszok kezelése és a megnyugtató megoldás megtalálása a maximális pozitív vendégélmény elérése érdekében;
  • Szobák, és közösségi terület takarítása.
Elvárásaink:
  • Középfokú végzettség;
  • Ügyfélközpontú, megoldás-orientált hozzáállás;
  • Büntetlen előélet;
  • Kedves, mosolygós személyiség;
  • Segítőkész, udvarias magatartás.
Előnyt jelent:
  • Alapszintű angol nyelvtudás;
  • Telekommunikációs eszközök felhasználói szintű ismerete (internet, e-mail, okostelefon).
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves jelentkezését részletes, fényképes önéletrajzának csatolásával az office@keyandstay.hu e-mail címre.

Jelentkezzen az állásra!

Fájl formátumok: .pdf, .doc, .docx